Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Uzun süre beraber kalmayı başaran çiftlerin sırları nelerdir?

MUTLU-CIFTHiç sona ermeyen beraberlikleri başaranların sırları nelerdir acaba? İşte size önemli ipuçları;

Partnerinize gününün nasıl geçtiğini sormayı hiç ihmal etmeyin.. Bunu küçümsemeyin de .. Sizin onu düşündüğünüzün en basit fakat kuvvetli bir işareti olacaktır bu..

Münakaşa veya kavgalar bir beraberliğin bittiği veya biteceği işaretini vermez illaki.. Bazı münakaşalar yalnızca münakaşadır.. Çok aşık olsa da partnerler birbirine, münakaşa da en az o kadar doğaldır.. Yani abartmayın 🙂

İlişkilerin yanında bazı yükümlülüklerle birlikte geldiğini unutmayın… Partnerinizin sizin onunla yapmanızı istediği her şeyi yapmak istemeyebilirsiniz – bir konser, bir etkinlik vs gibi… Ama şunu da unutmayın ki o sizi yanında görmekten mutluluk duyacaktır ve duyuyordur ki bu nedenden yapacağınız fedakarlık tamamen değecektir..

Partnerinize yapacağınız küçük sürprizler ilişkinin uzun ömürlü olmasına büyük katkı sağlar. Örneğin, o çikolatalı dondurmayı çok mu seviyor? İşte onun için ona bir külah dondurma alıp vermeniz onu yoğun düşünce trafiğinizde bile ne kadar düşündüğünüzü gösterecek ve bağlılığınızı pekiştirmeye katkı sağlayacaktır.

Aynı arkadaşları paylaşmak zorunda değilsiniz partnerinizle… Örneğin siz kız arkadaşlarınızla çıkmaya devam edebilirsiniz. Partnerinizi, kız arkadaşınızın partneriyle birlikte zaman geçirmeye zorlamayın. Sizin arkadaşınızla güzel bir ilişkiniz var diye partneriniz de arkadaşınızın partneriyle iyi ilişki kuracak diye bir koşul söz konusu değildir her zaman..

Eve vardığınızda her şeyden evvel öncelikle bir merhaba öpücüğü verin.. Evden çıkıyorken keza aynı şekilde.. Bütün bunlar partnerlerin birbirine olan muhabbetini tekrar tekrar göstermeye katkı sağlayan küçük güzelliklerdir.

Bazen ilk bakışta cazip davetlere bile hayır demek zorundadır çiftler, ki böylelikle birbirlerine daha çok zaman ayırabilsinler.. Ajandanızda bir gece boş diye gelen herhangi bir davete balıklama atlamak zorunda değilsiniz.. O geceyi de birlikte değerlendirebilirsiniz pekala…

Onun ailesine kendi ailenizmiş gibi davranın.. Onun ailesi sizin onları kendi aileniz gibi görmenizden çok mutlu olacaktır.. Bu durum dolayısıyla partnerinizi de çok hoşnut edecektir. Arada sırada onları arayın veya mesajlar gönderin.. Arada bir partneriniz olmadığında onlarla takılın..

“Seni Seviyorum” ifadeleri (tabii doğal ve samimiyse) birlikteliği ciddi şekilde perçinler… Bu 3 kelime asla eskimez ve aşkın, sevginin yakıtı görevi görür…

Partneriniz hasta olduğunda bunu ciddiye almayı sakın ihmal etmeyin.. Bu o gün veya zaman için yemek, dışarıya çıkma, bir sosyal etkinlik gibi planlarınızı bozsa da asla şikayet etmeyin, anlayışlı olun.. Partneriniz onun için gerçekten de endişelendiğinizi, bunun sizin için önemli olduğunu görsün.

Özellikle bir grupta şakalar yaparken, partnerinizi düşünerek yapın bunu. Milleti güldürmek için onu asla müşkül duruma düşürmeyin, sakın.

Mümkün olduğunca dakik olun.. Bu şekilde birçok gereksiz münakaşa önceden önlenmiş olacaktır muhtemelen. İnsanlar zaman faktörü açısından hassas olduğundan partnerinizi de sakın ola ki özellikle bir grup içinde bu açıdan müşkül duruma düşürmeyin.

Partnerinizi kişisel planlarınızdan haberdar edin.. Örneğin bir kız arkadaşınızla bir kadeh bir şey içecekseniz işten sonra bunu ona önceden söyleyin ki, hem sizin o zaman zarfında angaje olduğunuzu öğrensin ve hem de nerede vs diye merak içinde kalmasın.. Bunu yaptığınızda ondan izin mi alacağım kompleksine kapılmayın.. Ama böylece onu da rahatlatmış olun.

Birbirinizden gelen telefonları ve mesajları mutlaka yanıtlayın.. Cevapsız kalmasın.. Herhangi bir nedenden sizinle temasa geçmek istiyorsa bu sizin için öncelik olmalıdır ve o da bunu hissetmelidir.

Özellikle seyahat ederken kavga etmemeye dikkat edin. Evde çok daha kolay halledebileceğiniz problemler, ev dışında mekanlarda çok daha fazla gereksiz boyutlara çıkabilir, içinde olduğumuz seyahat stresinden dolayı.

İçinizden geldiği gibi, doğal olun.. Örneğin son dakikada ikiniz için bir rezervasyon yapıverin güzel bir restoranda.. Güzel sürprizler sevdiğinizi insanla geçirdiğiniz zamanları daha da hoş hale getirir.

Otantik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir