Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Lübnanlı Tasarımcı
Elie Saab’tan 2015-16 Sonbahar Kış Defilesi

İşte size müthiş bir 2015-2016 moda defilesi.. Elie Saab isimli ünlü tasarımcının eserlerinden oluşuyor..

Elie Saab Lübnan’da büyüyen bir moda tasarımcısı.. Kendisi küçük yaşlardan itibaren moda tasarımına karşı büyük ilgi ve yeteneğini gösteriyor ve zaten okulu terkederek 18 yaşında Lübnan’da ilk atölyesini açıyor..

Önce çevredeki kadınları giydirirken, daha sonra yüksek sosyeteye de dikmeye başlıyor.. Ama esas patlamayı HALLE BERRY Saab’ın bir kıyafetini Oscar gecesinde giydikten sonra yapıyor.. Bundan sonra ünlüler ve asiller de müşterileri arasına giriyor. Saab’ın tasarımlarında memleketinin ve Batı motiflerinin karışımlarını görmek mümkün

Elia Saab 2015/2016 sonbahar Kış koleksiyonunda yine tarzını ve tasarımlarını konuşturuyor. Her zaman olduğu gibi zarif ve şık bir koleksiyon sergleyen Saab’ın kullandığı renklerde siyah, nefti ve mavi ağırlığı var.

Payetli, nakışlı süslemeler, yanar döner kumaşlarla hareket kazandırmış.

İpek ve şifonu bir çok tasarımında kullanan Saab bu sezonda da ince işçiliği ile bu tarz modellere büyük yer vermiş.
Bunların yanısıra ceket ve pantolon modelleri de bir harika. Vücudu saran yüksek bel pantolonlar dar paça olarak hazırlanmış. Yüksek ökçe ile biraraya gelince de muhteşem bir kombin oluşturulmuş.

Saab üst giyimde kürke yer vermiş. (Umarız imitasyon kullanmıştır.)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir