Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Aşk Taktikleri; Çok beğendiğiniz birini nasıl kazanırsınız?

LOVE-TACTICSBu yazıda daha değişik bir konudan bahsedeceğiz.. Ama şüphesiz ki kadınları çok yakından ilgilendiren bir konu; Aşk Taktikleri; Çok beğendiğiniz (veya kaybettiğiniz) birini nasıl kazanırsınız?

Evet çok beğendiğiniz ve hatta aşık olduğunuz biri var.. Belki de başkasına kaptırdığınız veya kaybettiğiniz biri hatta.. Onu geri kazanmak mümkün mü acaba? İşte iddia o ki bu çok büyük oranda mümkün zira psikoloji denilen inanılmaz faktör hayatımızda birçok şeyi bizim için ayarlıyor, değiştiriyor..

İşte size Amerika’da en çok satanlar arasında olan (kendi alanından tabii) bir kitap önerebiliriz bu konuda. Kitabın adı LOVE TACTICS..

Bu kitapta sevdiğiniz o kişinin aşkını kazanmak (veya tekrar geri kazanmak) için onlarca taktik mevcut.. Bu öneriler sayesinde özgüveniniz ve şevkiniz artarak söz konusu kişiye ulaşmak için gerekli çabayı gösterebileceğiniz iddia ediliyor kitapta..

Fakat kitap ne yazık ki İngilizce isminden de anlaşılacağı üzere.. Yine de özellikle bu dili bilenler veya geliştirmekte olanlar bu kitabı alıp bilgilenebilirler..

Kitabı satın almak kolay. Fiyatı da yaklaşık 10 dolar zaten.. Girin AMAZON sitesine şipşak tamamdır. Linkini de aşağıda veriyoruz..

http://www.amazon.com/Love-Tactics-How-Win-Want/dp/0757000371

Editör


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir