Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Dünya modacılarının göz bebeği Kate Middleton neler giyiyor?

KATE-MIDDLETON
BÜYÜK RESİM İÇİN TIKLAYIN

İngiliz düşes Kate Middleton dünyadaki şık hanımların gözlerinin devamlı üzerinde olduğu bir kadındır. Şıklığı ile bilinir kendisi tüm dünyada.. Gittiği bütün davetler ve sosyal etkinliklerde büyük ilgi çeker ve giydiği kıyafetler gündemden düşmez en azından bir süre.

Hatta o kadar ki bu şık hanımefendinin adına “Katenegiydi.com” filan gibi siteler kurulmuştur internet ortamında. Örneğin; http://whatkatewore.com

Keza Kate Middleton’un giydiği aksesuar ve mücevherat da modayı yakından takip eden özellikle tüm hanımları ilgisini çekmektedir.

KATE-MIDDLETON-BONDİşte burada (solda) gardrobundan 2012 yılındaDulwich Resim Galerisine yaptığı bir ziyarette giymiş olduğu bir kıyafeti taşırken görüyorsunuz üstünde yine.

Görüldüğü üzere Islington Belediye Sarayına bir çocuk eğitim programı hakkında bilgi almak üzere geldiğinde üzerinde resimde görülen muhafazakar fakat şık elbise vardı.

 Editör


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir