Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Bu mevsim süveterler gözde.. Kot pantolon, çizme veya spor ayakkabıyla

SUVETER-1
B RESİM İÇİN TIKLAYIN

Havalar yavaş yavaş soğuyor ve dolaptan kışlıklarımız da çıkmaya başladı muhtemelen..

Çoğumuz geçen sene yeterince giyemediğimiz favori giyeceklerimizi giymekten büyük keyif alırız.. Bilmiyorum sizde de var mıdır bu duygu?

Yaz gelirken dolaba tıktığımız çizmelerimiz, tüylü sımsıcak tutan kaşkollerimiz, kazaklarımızı tekrar çıkardığımızda sanki gardırobumuzu yeniden düzmüşüz gibi bir duygu yaşarız sıklıkla..

Üstelik bunun şöyle bir avantajı da olur; Geçen yıldan gelen düzgün muhafaza edilmiş ve yeni mevsimdeki modaya da oldukça uyumlu (en azından uyumsuz olmayan) giysileriniz sizi içine girdiğiniz sezonda da dünyanın parasını giysilere yatırmaktan kurtaracaktır büyük olasılıkla.

SUVETER-2Süveter moda dendiğinde en az dikkate alınan parça gibi görülür bazen kadınlar tarafından. Ama esasında bu şıklığı en güzel tamamlayan parçalardan biridir, vücudu sıcak tutarak bizi soğuk algınlığından koruyarak yaptığı müthiş hizmetin yanında…

Bu sene de bilhassa genç görünenler ve görünmek isteyenlerin seçimleri arasında çok önemli bir yer tutacak gibi görünüyor.. Bunu anlamak oldukça kolay kalabalık ve yaşam kaynayan merkezlerde dolaşınca görebiliyorsunuz rahatlıkla…. Klasik jeanler, şık yüksek topuklu bilekten botlar (veya lastik spor ayakkabılar), balıkçı-yaka ve süveterler.. Şıklık bir harika..

İşte size burada bazı örnekler.. Bir göz atıverin hele…

[flagallery gid=13]


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir