Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Daha “asortik” görünmek için yapabileceğiniz basit birkaç şey

ASORTIK-2Giyime meraklısınız (çoğu kadın gibi) ve şık görünmeyi seviyorsunuz.. Bir “tarz sahibi” olarak anılmak istiyorsunuz.. Öyleyse yapabileceğiniz çok basit 5 şeyi sıralayalım burada…

Üzerinizde en azından şık bir aksesuar bulundurmadan evden çıkmayın… Bir yemek baharatsız ne kadar taadsız tuzsuz olursa, işte aksesuarlar da bir kıyafetin tadı tuzu gibidir… En temel bir kıyafeti bile dikkat çekici hale getirebilirler.

O düz ayakkabıları çıkarın ayağınızdan, topukluları tercih edin… En basit ifadeyle “topuklar” görünüşünüzü terfi ettirecektir… Görünüşünüze daha fazla bir “özgüven” katacaktır.. Bu tabii ki her gün her dakika topuklu ayakkabı giymelisiniz anlamında değildir. Fakat zaman zaman bunun avantajından da faydalanmak katkı yapacaktır tarzınıza..

Kıyafetinize bir “sürpriz” eleman ekleyin.. En güzel kıyafetlerde beklenmeyen/değişik bir eleman vardır sıklıkla… Örneğin, feminen bir kıyafette “punk” görünüşlü bir gerdanlık veya bilekte bir eşarp bileklik gibi..

CEKET-KUSAKGüvendiğiniz yanlarınıza öncelik verin. Ne giyeceğiniz konusunda tıkandığınızda vücudunuzun en favori bölgesini düşünün ve onu ön plana çıkaram bir şeyler giyin. Örneğin bacaklarınız mı güzel, mini eteği geçirin üzerinize. Ya da ayak bileklerinize bir kemer, bağ…. Kollarınızı mı beğeniyorsunuz, onları açıkta bırakan kolsuz bir bluz tercih edin.

Kendinize bir üniforma edinin. Bu kişisel üniformanız 2 şeyi yansıtmalı; sizin imzanız ve övgü.. Örneğin, bir kadın yüksek belli etekler ve siyah topuklular şeklinde kıyafetlere bel bağlamışken, bir diğeri genellikle belden kuşaklı ceket ve dar pantolon şeklinde bir kıyafeti tarz olarak benimsemiş olabilir. Bunun faydası da şu olur ki, alışverişiniz kolaylaşır ve sabah giyinme problemini de sıklıkla yaşamazsınız..

OTANTIKKADIN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir