Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

İlişki dünyamızda neler oluyor: “Seni seviyorum, lütfen değişme!”

RELATION“Seni seviyorum değişme”.. Yabancı gelmiyor değil mi bu düşünce.. ?

Bir ilişki başladığında tanıdığımız ve sevdiğimiz insanın genellikle hep aynı kalacağı konusunda güven duyarız. Bizi mutsuz edecek yönde değişmedikleri müddetçe onları oldukları gibi kabulleniriz..

Tabii ki gerektiğinde bizim için değişmelerini de isteyebiliriz bu arada ve de bizi olduğumuz gibi kabul etmelerini arzu ederiz…

Aslında başarılı bir ilişki yürütebilmek için insanları olduğu gibi kabul etmeyi becerebilmeye yoğunlaşmak gerekir daha ziyade.. Tabii ki telaffuz edildiği kadar kolay bir şey değildir bu ve mutlu bir ilişkiyi devam ettirebilmek için hassas bir iletişimle birlikte karşılıklı özveri gerekir.

Bu hususta bize yardımcı olacak bazı yararlı ipuçları vermek mümkün

Söz konusu değişikliğin hayatınıza getirebileceği olumlu şeylerin bir listesini yapın örneğin..
Her gün değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabullenme üzerinde çalışın..
Yitirdiğiniz bir şeyin yerine geçebilecek yeni bir şeyin size gelmesini bekleyin
Bu deneyimden şu dersi çıkarın: Yaşam her zaman esnemek ve büyümek için fırsatlar çıkaracaktır karşımıza. Bunla savaşabilir, kabullenebilirsiniz ama değişmeyen bir şey vardır ki, değişim kaçınılmazdır.
Aşk ve kayıp kol koladır… Birini bulduğunuz yerde, diğerini de bulursunuz ve görebilir ve idrak edebilirsiniz ki her halükarda deneyimlemeye değerdir.

Editör


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir