Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

Saçlarda Dip-Dye trendi nedir, nasıl uygulanır? Siz de evde yapabilirsiniz

DIP-DYE-SAC-1Son zamanlarda yeni bir saç tarzı bayağı trend oldu. Yabancı dilde bunda DIP DYED HAIR diyorlar..

Bu uygulama basit şekilde anlatmak gerekirse “saç uçlarını boyamak, hatta boyalı kısmı bir daha boyamak” şeklinde tarif ediliyor. Öyle güzel sonuçlar elde ediliyor ki saçlarınız gerçekten de çok güzel ve çekici bir görünüme kavuşabiliyor.Yani burada saç uçlarına işlem uygulanmış oluyor.

Bir de OMBRE SAÇLAR denilen bir uygulama var ki bunda da iki renk arasındaki zarif renk geçişleriyle saçlarınıza fazladan bir parlaklık verilebiliyor. Böylece, saçlar bu bir nevi yarı boyama ile çok hoş bir hareket kazanmış oluyor.

Uçlarda, çok belirgin biçimde ya da son derece hafif olan bu yöntem şu bakımdan avantaj sağlıyor ki, gerektiğinde kolayca değiştirilebiliyor.

Aşağıdaki videoda bir genç hanımın DIP DYE tarzını nasıl uyguladığını görüyorsunuz. Her ne kadar video yabancı dildeyse de, yapılan işlemi rahatlıkla takip etmek mümkün.

OTANTIKKADIN


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir