Otantik Kadın, Otantik Giysiler, Elbiseler,Bohem giyim, Etnik Giysiler, Kıyafetler, Pançolar, kışlık Şalvarlar, el yapımı keçe tasarımlar,Şalvarlar,Etekler, Çantalar,şapka,Takılar

“Victoria’s Secret Fashion Show” Londra’dan Amerika’ya taşındı tekrar

VICTORIAS-SECRETLondra’da bir yıl geçirdikten sonra Victoria’s Secret Fashion Show orijinal doğum yeri olan New York’a taşındı tekrar…

Bu insanlık denen kavram hakikaten de çok tuhaf; Dünyada milyonlarca insan ölürken diğer taraftan da yine dünyada önemli bir kesim (tabii ki keyfi yerinde olan) beş on tane modacı ve modele kilitlenmiş “ne tasarladı, ne giydi” vs peşinde koşuyorlar..

İşte bu cazibe merkezlerinden bir tanesi de VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW…

Bu muazzam gösteri dünyanın en bol eğlenceli ve seçenekli şehirlerinin başında gelen Londra’da bir yıl kaldı. Sanırız bu şehirde yaşayan meraklılar için çok güzl bir fırsat olmuştur bu. Fakat artık memlekete dönme zamanımız geldi diyen SHOW ABD’de doğum yeri olan NewYork yolunu tuttu.

Bu “SHOW” daki modeller malum dünyanın en ünlüleri.. Dansçılar vs gibi diğer Show ekibi de en iyisi yeryüzündeki diye biliniyor… THE WEEKEND, SELENA .. Salı günü biten Show Aralık ayına kadar televizyonda da görünmeyecek.

Meraklıları bekleye dursun bakalım ..

Editör


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir